Od usług.

Co konkretnie robię i na czym to polega?

To, czym się zajmuje nazywamy Service Design (projektowanie usług). To proces, który pomaga spojrzeć na Twoje działania z lotu ptaka, przyjrzeć się temu jak działają Twoje usługi i jak można je usprawnić lub zupełnie przemodelować. Robimy to po to, żeby klienci dostali to, czego potrzebują, pracownicy realizowali usługę z przyjemnością, a Toja firma opierała się na wartościach i procesach, które pozwolą jej rosnąć i się rozwijać.

To zrobiliśmy razem

moje ulubione współprace

A konkretnie?

pokaż nad czym pracujesz, a powiem ci co możemy z nim zrobić

Pracuję metodą service design. Persony, ścieżka klienta, touchpointy, service blueprint, praca z trendami, mapa interesariuszy, model biznesowy to narzędzia, których używam. Więcej znajdziesz na stronie OFERTA

Co jest dla mnie ważne?

Współpraca i aktywność. Oddzwaniam, odpisuję na maile, rozmawiam, spotykam się (online). W tej chwili pracuję tylko zdalnie. Będzie mi bardzo miło, jeśli połączy nas fajna relacja, oparta na jasnych zasadach, których obie strony będą się trzymać. To po prostu pomaga szybciej pracować i dochodzić o lepszych rezultatów.

Ważne są dla mnie wartości organizacji. Musi nam być po drodze.

Co jest dla mnie nieważne?

Miasto, w którym pracujesz i to z jakiej jesteś branży. Nie muszę być ekspertem w Twojej dziedzinie (dlatego mogę pomóc zespołom w stoczni, przedszkolu i hotelu).

Jak się ze mną pracuje?

Jeśli mierzyć się z problemami to tylko w towarzystwie i z pomocą Karoliny. Nikomu nie ufam bardziej niż jej w kwestiach rozwiązywania nawet tych najbardziej złożonych zadań. Karolina jest niezwykle utalentowana. Płynnie zmienia kapelusze – potrafi generować najbardziej kosmiczne pomysły, by po chwili oddać je dogłębnej analizie i konstruktywnie skrytykować. Do tego jest bezbłędna w organizacji pracy ludzi i dokumentów. Na każde wyzwanie potrafi spojrzeć inaczej.
Majka Lipiak
CEO Leżę i Pracuję
Niestety, praca z Karoliną otwiera oczy i poszerza horyzonty. Musisz wyjść z pudełka, spojrzeć z dystansem na swoją firmę, zmienić punkt siedzenia. I kropka. Czy to boli? Czy to trudne? Ja jestem zachwycona! Zmiana jest procesem, przez który warto przejechać ze wspomaganiem kierownicy i tu kłania się Karolina. Masz talent, pomysły, a Twoja firma potencjał? Gratulacje! To już wiesz, kogo potrzebujesz.
Ilona Stopa
Szkoła Dobrego Rodzenia "mamo!tato!"
Bez Karoliny nie dałabym rady tak sprawnie przenieść swojego produktu do sieci. Pomogła mi zorganizować pracę, udostępniła platformę, zajęła się stroną techniczną, dała mnóstwo pomysłów na promocję i udzieliła wielu bezcennych rad. Dla niej jakikolwiek problem to jest początek do szukania rozwiązań, które przychodzą zanim zaczniesz się martwić. Jej udział w projekcie to dużo spokoju, zaoszczędzonego stresu i lepsze efekty.
Karina Swachta
Autorka książki "Travel from Poland to your kitchen"

Blog

o poszukiwaniu rozwiązań.