Pracuję metodą Service Design – tworzę usługi i produkty skoncentrowane na potrzebach użytkownika.

Service Design to proces – pewna struktura i schemat postępowania, który został stworzony po to, by rozwiązywać złożone problemy. Moim zadaniem jest przeprowadzić go mając na uwadze trzy najważniejsze aspekty – człowieka, technologię i biznes. I oczywiście zakończyć go rozwiązaniem problemu.

Pracuję sprawnie i szybko. Lubię wysokie tempo pracy, zgrany zespół i duże wyzwania.

Co mogę dla Ciebie zaprojektować?

USŁUGĘ


Można po prostu zaprojektować piękny stół. Ale można też wcześniej pomyśleć o tym kto i jak będzie go używał, do czego będzie potrzebny, jak ktoś będzie o niego dbał. Można zaprojektować doświadczenie rodziny, która zje przy tym stole pierwsze śniadanie w nowym domu. Tak samo jest z bankiem, call center, ofertą Twojej firmy czy produktem. Wszystko jest usługą.

KOMUNIKACJĘ


Masz już produkt, ale coś nie żre. Albo żre, ale chcesz coś zmienić. Mówienie do klientów… dziś wszyscy mówią do klientów. Service design to świetna metoda, by lepiej poznać osobę, do której Twój produkt pasuje jak ulał. Lepiej się rozmawia z kimś, kogo się dobrze zna, prawda? Może wystarczy mała zmiana, by wszystko się odmieniło. Sprawdzimy?

INNOWACJĘ


To uwielbiam – coś czego nie ma, rozwiązanie, które nie istnieje, zmiana, która jest potrzebna, ale nikt nie wie co to ma być. Nie muszę znać się na Twojej branży (to może nawet pomóc).  Innowacja to moje drugie ja. Czekam na takie propozycje.

PRODUKTY CYFROWE


Strony, aplikacje, boty, algorytmy – jestem gotowa. Chcesz informować,  sprzedawać, angażować – zapraszam. Moje doświadczenie z UX i service design powoduje w tym obszarze połączenie doskonałe. 

Jakie mam doświadczenie?

Przez 13 lat pracowałam w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która jest w czołówce najsilniejszych polskich marek. Budowałam zespoły redakcji internetowej, social media, marketingu i komunikacji, wideo i transmisji internetowych. Robiłam to, co lubię najbardziej – tworzyłam, rozwijałam, przekazywałam kolejnej osobie. 

W 2019 roku otworzyłam swoje studio innowacji i projektowania zmiany – Doing.pl

Od 2015 roku projektuję i rozwijam produkty i usługi cyfrowe jako freelancer – system współpracy wolontariuszy dla Fundacji Dobra Sieć, sklep internetowy SiemaShop czy mój ostatni ulubiony projekt tworzony z Majką Lipiak i agencją Leżę i Pracuję – Zdalniacy – algorytm łączący pracodawców i pracowników z niepełnosprawnością ruchową.

W 2019 roku skończyłam Projektowanie Usług na SWPS. Tam, wraz z grupą projektową Prosecco, realizowaliśmy temat e-paragonów dla Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

A TERAZ CYTACIK:

Uważam, że małe zmiany mogą przynieść wielkie efekty. Nie wywracam świata do góry nogami, szukam rozwiązań blisko problemu. Wierzę, że wszystko się da.

To powiedziałam ja