Jak pracuję?

Kiedy zdecydujemy się na współpracę, angażuję się w Twój projekt w 100%. 
Współpracę dzielimy na etapy, na podstawie pierwszego wywiadu, przygotowuję schemat naszego działania, dzielę go na etapy i każdy z nich wyceniam osobno. 

Przenieść Twój biznes do internetu


Działasz offline, ale chcesz przejść do internetu? Żaden problem. Bez względu na to w jakiej branży pracujesz, znajdziemy drogę, by Twoja firma działała dwutorowo.

"Wyremontować" Twój biznes online


Jesteś w sieci, ale z jakiegoś powodu ten biznes się nie kręci. Albo dopiero zaczynasz i działasz po omacku. Sprawdzimy, ocenimy i bierzemy się za remont. Ekipę już masz.

Doradzić i podpowiedzieć


Wiesz co robić, ale potrzebujesz rady, konsultacji, audytu? To dobre miejsce, żeby się za to zabrać. 

Usługi i produkty cyfrowe


Strony, aplikacje, boty, algorytmy – jestem gotowa. Chcesz informować,  sprzedawać, angażować – zapraszam. Moje doświadczenie z UX i service design powoduje w tym obszarze połączenie doskonałe. 

Jakie mam doświadczenie?

Obecnie pracuję dla globalnej marki Xero.com – wdrażam metodę service design na rynku w Wielkiej Brytanii. Moim zadaniem jest zapewnienie wyjątkowych doświadczeń użytkownika w jednym z najbardziej stresujących i niejasnych obszarów – płaceniu podatków. 

W 2021 roku przeprojektowałam eSkarbonkę – oficjalną puszkę WOŚP online (zajmowałam się procesami i doświadczeniem użytkowników, zaprojektowałam usługę od początku do końca). 


Do 2020 roku (przez 13 lat) pracowałam w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która jest w czołówce najsilniejszych polskich marek. Budowałam zespoły, organizowałam pracę ponad 40 osób, tworzyłam procesy i wyjątkowe usługi dla użytkowników. Kierowałam komunikacją, projektowałam www i bazy danych, prowadziłam badania. Zajmowałam się komunikacją sklepu internetowego SiemaShop.

Od 2015 roku projektuję i rozwijam produkty i usługi cyfrowe z małymi przedsiębiorcami i organizacjami pozarządowymi.

W 2019 roku skończyłam Projektowanie Usług na SWPS. Tam, wraz z grupą projektową, realizowaliśmy temat e-paragonów dla Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.