Jak pracuję? Szybko, sprawnie i konkretnie.

Kiedy zdecydujemy się na współpracę, angażuję się w Twój projekt w 100%. Tego samego oczekuję od Ciebie (może być inaczej tylko w opcji “zrób to za mnie”, wtedy większość spraw jest na mojej głowie).
Współpracę dzielimy na etapy, na podstawie pierwszego wywiadu, przygotowuję schemat naszego działania, dzielę go na etapy i każdy z nich wyceniam osobno. 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Przenieść Twój biznes do internetu


Działasz offline, ale chcesz przejść do internetu? Żaden problem. Bez względu na to w jakiej branży pracujesz, znajdziemy drogę, by Twoja firma działała dwutorowo.

"Wyremontować" Twój biznes online


Jesteś w sieci, ale z jakiegoś powodu ten biznes się nie kręci. Albo dopiero zaczynasz i działasz po omacku. Sprawdzimy, ocenimy i bierzemy się za remont. Ekipę już masz.

Doradzić i podpowiedzieć


Wiesz co robić, ale potrzebujesz rady, konsultacji, audytu? To dobre miejsce, żeby się za to zabrać. 

Usługi i produkty cyfrowe


Strony, aplikacje, boty, algorytmy – jestem gotowa. Chcesz informować,  sprzedawać, angażować – zapraszam. Moje doświadczenie z UX i service design powoduje w tym obszarze połączenie doskonałe. 

Jakie mam doświadczenie?

Przez 13 lat pracowałam w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która jest w czołówce najsilniejszych polskich marek. Budowałam zespoły redakcji internetowej, social media, marketingu i komunikacji, wideo i transmisji internetowych. Robiłam to, co lubię najbardziej – tworzyłam, rozwijałam, przekazywałam kolejnej osobie. 

Od 2015 roku projektuję i rozwijam produkty i usługi cyfrowe. 

W 2019 roku skończyłam Projektowanie Usług na SWPS. Tam, wraz z grupą projektową, realizowaliśmy temat e-paragonów dla Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

A TERAZ CYTACIK:

Uważam, że małe zmiany mogą przynieść wielkie efekty. Nie wywracam świata do góry nogami, szukam rozwiązań blisko problemu. Wierzę, że wszystko da się zrobić.

To powiedziałam ja